Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
В голландському місті Опенде 21 червня відбувся традиційний, 25-й за ліком, міжнародний турнір на трав'яному треці. Участь в цій гонці взяли і два рівненських гонщики, представники «Спідвей-Клубу Трофимов» Володимир Трофимов та Ярослав Полюхович.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 926 | Дата: 01.07.2008 | Коментарі (0)

У суботу в угорському Дебрецені відбувся третій (останній) півфінал Індивідуального Чемпіонату Європи. Змагання з комплектом 15 пунктів виграв росіянин Данило Іванов. Другим був Матей Загар, а третій Шандор Тіханий. Путівку у фінал завоювали також представник команди СПІДВЕЙ РІВНЕ чех Матей Кус, данець Ульріх Остергаард  і латвієць Максим Богданов.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 957 | Дата: 21.06.2008 | Коментарі (1)

У суботу в 16:00 в угорському Дебрецені розпочнеться третій (останній) півфінал Індивідуального Чемпіонату Європи. Аванс у фінал одержить головна шестірка учасників змагання. Якщо однак не вистачатиме в ній представника Словенії, авансує лише п'ять мотогонщиків. Словенія як організатор фіналу мусить мати бо свого представника в змаганнях.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 968 | Дата: 20.06.2008 | Коментарі (7)

Півфінал Індивідуального Чемпіонату Світу серед Юніорів, який проходив в англійському місті Ріе Хоус виграв Батчелор з 15 пунктами, другий результат показав Воффінден - 13, а третім на подіум піднявся Холдер, в активі якого 12 очок + 3 бонуси.
Прикрепления: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 855 | Дата: 16.06.2008 | Коментарі (0)

Вчора завершився каліфікаційний раунд відбору до Гран-прі 2009.У цих змаганнях брав участь наш земляк Андрій Карпов, який в результаті посів п"ятнадцяте місце(з сімнадцяти). Також не зміг пробитися в сімку Еміль Сайфунтінов наякого були покладені великі надії, він 8 (резервний).А перемогу на цих змаганнях здобув поський гонщик-Гжегож Валасек з 14 пунктами. Другу сходинку посів чех Лукаш Дримль з 13 пунктами. А третє місце здобув Петр Карлсон зі Швеції.
Прикрепления: Картинка 1
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 822 | Дата: 16.06.2008 | Коментарі (0)

Вчора в данському Копенхагені Томаш Голоб виграв етап Гран-прі,залишивши позаду чемпіона світу 2007 року Нікі Педерсена та господара трека Ханса Андерсена,а також досвідченого австралійця Джейсона Крампа.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1030 | Дата: 15.06.2008 | Коментарі (0)

У найближчу неділю в Ченстохові відбудеться Кваліфікаційний Раунд до Grand Prix 2009. Україну в цих змаганнях репрезентувати буде Андрій Карпов.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1022 | Дата: 12.06.2008 | Коментарі (3)

В суботній вечір на треку в Кршко опади дощу перешкодили в спортивному суперництві під час міжнародного турніру  Злати Знак. Після розігрування трьох серій стартів змагання були перервані з приводу поганого стану доріжки. Найліпше до того моменту показали себе Себастіан Уламек і Матей Ферйан, які завоювали по 9 пунктів.  Андрій Карпов - четвертий.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 954 | Дата: 08.06.2008 | Коментарі (1)

Те, що до гонки здавалося «Mission impossible» після гонки стало «mission complete»! Пробачте нас, шановані відвідувачі сайту, за словесні каламбури з використанням іноземної мови. Володимир Трофімов - в Гран-прі Челлендж-2008!
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 987 | Дата: 02.06.2008 | Коментарі (1)

Перемогою  Мега-лади з Толятті (Росія) закінчився півфінал Клубного ЧЄ,який відбувся сьогодні в латвійському Даугавпілс.Червоноградці змогли набрати 18 пунктів і посіли 3 місце.Найкраще в складі "Шахтаря" продемонустрував себе А.Карпов-(0,2,1,1,3) 7 пунктів. А найкращим гонщиком змагання був Нікі Педерсен, який здобув чотирнадцять пунктів.В складі господарів треку кращими були Месьонц Павел та Лагута Григорій по 12 пунктів.Гонщик "Рівненстьких Вепрів"-Роман Іванов,який захищає кольори Мега-Лади набрав 10 пунктів.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 952 | Дата: 31.05.2008 | Коментарі (2)