Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Сьогодні в Воїнсі (Польща) пройде Race-off,який визначить двоє команд,які здобудуть путівку в фінал.Як стало відомо збірна Росії залишилася без Еміля Сайфудінова,тому Росіянинам буде дуже складно.Початок змаганнь 20.00(по Києву).Пропонуємо вашій увазі складі команд.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 757 | Дата: 17.07.2008 | Коментарі (1)

В другій гонці командного Кубку світу перемогу здобула збірна Данії.Друге місце зайняли Шведи і таким чином здобули путівку в Race-off .На диво слабо виступила збірна Англії,яка зайняла третє місце і також здобула путівку в Race-off.Збірна Чехії в якій виступав Матей Кус прогнозовано зайняла останє місце.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 809 | Дата: 15.07.2008 | Коментарі (0)

Григорій Лагута став переможецем Відкритого Чемпіонату Латвії.Петр Свіст був другий,третім був Максим Богданов який посів перше місце у чемпіонаті Латвії серед юніорів.Польській легіонер Рівненських Вепрів-Збігнєв Червінські набрав вісім пунктів і посів 8 місце,ще один гонщик Рівненських Вепрів-Ілля Бондаренко набрав пять пунктів і посів 12 сходинку.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 832 | Дата: 14.07.2008 | Коментарі (0)

Щойно завершився перший півфінал командного кубку світу що проходив у польському місті Лєшно.25 заїздів напруженої боротьби переможця невизначили Австралія та Польща набрали по 56 очок і переможець визначався у додатковому заїзді. Нажаль для господарів Ярослав Хампель, який до того виграв всі заїзди, незміг випередити австралійця Лі Адамса.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 906 | Дата: 12.07.2008 | Коментарі (3)

Кількі хвилин тому закінчився турнір присвячений 25 річчю стартів Петра Федика. Перемогу здобув росіянин-гонщик Шахтар(Червоноград)-Руслан Гатіятов, друге місце зайняв гонщик клубу першої польської ліги латвійського Локомотива-Томаш Піщ, третє місце здобув ще один гонщик Локомотива, улюбленець рівенської публіки-Павло Месьонц. Сам Петро Федик зайняв 11 місце.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 867 | Дата: 11.07.2008 | Коментарі (0)

19 липня в Рівному відбудеться парний чемпіонат Європи.В змаганнях візьмуть часть команди з України,Росії,Румунії,Польщі,Словакії,Словенії і Латвії.Пропонуємо вашій увазі склади команд.Ціна білетів-40 дорослий,15 дитячий.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1203 | Дата: 11.07.2008 | Коментарі (14)

Скоро відбудеться Відкритий чемпіонат Латвії в особистому заліку.В гонці візьмуть часть два гонщика Рівненських Вепрів-Ілля Бондаренко та Збігнєв Червінські,а також три гонщика що представляють Червоноград-Володимир Дубінін,Руслан Гатіятов і Олександр Бородай.Пропонуємо вашій увазі склад учасників даного турініру.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 849 | Дата: 10.07.2008 | Коментарі (0)

За інформацією від керівника комісії спідвею МФР НЛС Андрія Савіна в російській збірній сталася вимушена заніна. Замість травмованого Романа Поважного під 3 номером буде стартувати Данило Іванов.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1124 | Дата: 08.07.2008 | Коментарі (3)

В Кршко (Словенія) пройшов третій півфінал Індивідуального Чемпіонату Європи серед  юніорів до 19 років. Перемогу здобув гонщик Рівненських Вепрів Матей Кус. Друге та третє місце дісталося полякам – Давіду Лампарту і Мацею Яновському відповідно.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 761 | Дата: 07.07.2008 | Коментарі (0)

Рівно через десять днів відбудеться фінальна частина престижного командного чемпіонату-Кубок світу.В Лєшно за вихід в фінал будуть боротися наші сусіди збірна Росії,Австралія,Угорщина і Польща.Вже через 2 дня в Англії в місті Ковентрі відбудеться 2 півфінал у якому візмуть участь такі команди :Англія,Швеція,Чехія і Данія.В складі Чехії буде стартувати Матей Кус.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 886 | Дата: 02.07.2008 | Коментарі (1)