Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Володимир Трофимов - в ГРАН-ПРІ Челендж 2008

Те, що до гонки здавалося «Mission impossible» після гонки стало «mission complete»! Пробачте нас, шановані відвідувачі сайту, за словесні каламбури з використанням іноземної мови. Володимир Трофімов - в Гран-прі Челлендж-2008!

Нажаль, на даний момент ми не володіємо всіма подробицями гонки в німецькому Мюльмшорне. Обмежимося збіглим переглядом сухої статистики гонки і коротким коментарем самого Володимира Трофімова. Отже, що ж ми бачимо? Торік в аналогічній відбірці, яка проходіла в Маріанських Лазнях, Трофімов зайняв восьме місце. Тоді, нагадаємо, у нашого гонщика на тренуванню «заклинило» мотор і довелося орендувати техніку у запасного гонщика чеха Ярослава Птака.Перший заїзд в тій гонці на техніці від Птака для Трофімова склався вельми плачевно - нуль пунктів. Потім було запрацьовано, послідовно, 2,4,3. Тепер дивимося цей рік, лише вже на власній техніці: 3,5,4,3. І це з лишком вистачає, що пройті в головний фінал змагань! Вражають, в першу чергу, дві перемоги над дуже сильним голландцем Еріком Ейбергеном. Торік в відбірці він зайняв у результаті третє місце.У пасиві програші господарям трека, що, цілком прогнозовано плюс італійцеві Міланезе і росіянинові Бондаренко. Хоча, по 10-му заїзду, то тут можна послухати самого Володимира Трофімова. «Цей заїзд був для мене свого роду прохідним. Я мав перед очима турнірну таблицю, знав хто і скільки пунктів набрав або може набрати, бачив, що італієць Міланезе разом зі мною потрапляє у фінал «А», пам'ятав, що один раз я йому програв, тому зосередився на очній дуелі, останнє в заїзді мене мало цікавило.15 пунктів після основної серії, як ми вже написали, дали право Трофімову стартувати в головному фіналі німецькій відбірці. Знову говорить Трофімов: «Німці на своєму треку були поза конкуренцією. У голландця я двічі виграв в попередньому раунді, італійцеві раз програв, але потім виграв. Відчував в собі сили проїхати гідно, у будь-якому випадку, з поставленою для себе завданням на цю гонку я вже впорався, їхав розкуто і у результаті добився потрібного результату».
Сподіваємося, що детальніше Володимир прокоментує гонку по приїзду в Рівному. Нам же залишається лише привітати нашого гонщика з блискучим результатом. Попереду Гран-прі Челлендж-2008 в голландському Едуардові. Цей трек дуже добре знаком Трофімову ...Сподіваємося, що детальніше Володимир прокоментує гонку по приїзду в Рівному. Нам же залишається лише привітати нашого гонщика з блискучим результатом. Попереду Гран-прі Челлендж-2008 в голландському Едуардові. Цей трек дуже добре знаком Трофімову на ньому він неодноразово стартував і перемагав. Тому, будемо дивитися.