Привіт, простий прохожий або спідвейний фанат! Повідомимо - сьогодні: 15.04.2024 , годин в Рівному : 13

Попередній матч у Рівному :
2 травня : Командний кубок світу, юніори;
Результат матчу

Наступний матч у Рівному :
22 травня : "Каскад" - "Кольяж Ополе"
Склади команд | Онлайн гонки

Попередній матч "Каскаду" :
8 травня : "Островія" - "Каскад";
Результат гонки
Статистика сайту
На сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Погода у Рівному

Погода в Ровно

Пошук на сайті

Ваш профіль
Для перегляду профілю необхідно авторизуватися на сайті
Логін:
Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?


Відповіли: 167
Батчелор переможець півфіналу ІЧСЮ

Півфінал Індивідуального Чемпіонату Світу серед Юніорів, який проходив в англійському місті Ріе Хоус виграв Батчелор з 15 пунктами, другий результат показав Воффінден - 13, а третім на подіум піднявся Холдер, в активі якого 12 очок + 3 бонуси.

Результати:

1. T. Batchelor (3,3,3,3,3) 15
2. T. Woffinden (3,3,3,2,2) 13
3. Ch. Holder (2,3,3,3,1) 12+3
4. M. Risager (2,2,2,3,3) 12+2
5. G. Zengota (1,3,2,1,2) 9
6. L. Bridger (2,0,0,3,3) 8
7. W. Lawson (3,1,3,1,0) 8
8. L. Lindgren (0,2,2,2,2) 8
---
9. S. Gustafsson (1,1,0,2,3) 7+3
---
10. M. Szczepaniak (2,2,2,0,1) 7+2
11. L. Ekloef (3,1,1,0,2) 7+1
12. R. Wells (0,2,1,2,1) 6
13. T. Busch (1,1,0,1,0) 3
14. M. Dilger (1,0,0,0,U) 1
15. R. Kasprzak (0,0,1,D,0) 1
16. K. Nilsson (W) 0
r1. J. Auty (0,1) 1
r2. T. Proctor (1,1) 2

По заїздно:
1. L. Ekloef, Ch. Holder, M. Dilger, R. Kasprzak
2. W. Lawson, L. Bridger, T. Busch, K. Nilsson (W)
3. T. Woffinden, M. Szczepaniak, S. Gustafsson, R. Wells
4. T. Batchelor, M. Risager, G. Zengota, L. Lindgren
5. T. Batchelor, R. Wells, L. Ekloef, J. Auty
6. G. Zengota, M. Szczepaniak, W. Lawson, M. Dilger
7. Ch. Holder, M. Risager, S. Gustafsson, L. Bridger
8. T. Woffinden, L. Lindgren, T. Busch, R. Kasprzak
9. W. Lawson, L. Lindgren, L. Ekloef, S. Gustafsson
10. T. Woffinden, M. Risager, T. Proctor, M. Dilger
11. Ch. Holder, G. Zengota, R. Wells, T. Busch
12. T. Batchelor, M. Szczepaniak, R. Kasprzak, L. Bridger
13. L. Bridger, T. Woffinden, G. Zengota, L. Ekloef
14. T. Batchelor, S. Gustafsson, T. Busch, M. Dilger
15. Ch. Holder, L. Lindgren, J. Auty, M. Szczepaniak
16. M. Risager, R. Wells, W. Lawson, R. Kasprzak (D)
17. M. Risager, L. Ekloef, M. Szczepaniak, T. Busch
18. L. Bridger, L. Lindgren, R. Wells, M. Dilger (U)
19. T. Batchelor, T. Woffinden, Ch. Holder, W. Lawson
20. S. Gustafsson, G. Zengota, T. Proctor, R. Kasprzak

Заїзд за позицію резервного:
21. Gustafsson, Szczepaniak, Ekloef

Заїзд за третє місце:
22. Holder, Risager

http://speedway-rivne.at.ua/

Переглядів матеріалу: 854, Коментарів: 0. Матеріал додано: 16.06.2008




Додати коментар :