Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167

Матей Загар здобув золоту медаль Індивідуального Чемпіонату Європи. Словенець зібрав чотирнадцять пунктів. Запекла боротьба розгорнулась за інші медальні позиції, оскільки шість учасників змагання зібрало по десять очок.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 864 | Дата: 24.08.2008 | Коментарі (0)

Австралієць Лі Адамс став переможцем Гран-Прі Скандинавії,що проходило в Швецькому місті Малілі.Друге та третє місце дісталося представникам Данії це :Ханс Андерсен та Ніккі Педерсен.Четвертим був Австралієць Джейсон Крамп.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 887 | Дата: 17.08.2008 | Коментарі (5)

Пропонуємо вашій увазі статтю опубліковану в газеті Спортивний Ярмарок про виступ нашого ветерана Володимира Трофимова Стафорсті.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 904 | Дата: 11.08.2008 | Коментарі (0)

16 серпня в Шведському місті Мальме відбудеться черговий етап Гран-Прі.Пропонуємо вашій увазі склад учасників та розпис заїздів на данитй етап чемпіонату світу.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 794 | Дата: 07.08.2008 | Коментарі (0)

Пропонуємо вашій увазі коментарі Сергія Даркіна та В’ячеслава Гіруцького про Парний Чемпіонат Європи,що проходив в Рівному.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 780 | Дата: 22.07.2008 | Коментарі (0)

Переможцем командного Кубка світу стала збірна Данії. У фіналі, який відбувся у датському Войенсі, господарі треку достроково за один заїзд до закінчення гонки забезпечили собі золото командного чемпіонату світу-2008.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 738 | Дата: 20.07.2008 | Коментарі (0)

Юріча Павліч виграв Півфінал Чемпінату Світу серед юніорів розіграному в Хорватьському Горіцані.Господар треку здобув комплект із 15 пунктів.Друге місце з 13 пунктами здобув Патрік Хуаагард.Тетім був чеський легіонер Рівненських Вепрів Матей Кус.Українець Андрій Карпов зайняв 5 місце і здобув путівку в фінал.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 791 | Дата: 20.07.2008 | Коментарі (0)

З запізненням майже на півтори години розопчався Півфінал Парного Чемпіонату Європи.Перше місце здобула збірна Росії в якої в результаті 21 пункт.Кращим в загоні Росіян був Сергій Даркін який непрограв жодного з 4 заїздів-12 пунктів.Друге місце у збірної Латвії в яких 19 пунктів.В скрабничку Лавії найбільше приніс пунктів Вячеслав Гіруцький у нього їх 11.Третє місце посіли Поляки у них 17 пунктів в складі поляків найкращим був -Кароль Зомбік -11 пунктів.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 903 | Дата: 19.07.2008 | Коментарі (4)

В Race-off,що вчора проходив в Польському Воїнсі Збірна Швеції та Збірна Польщі здобули путівки в фінал.Збірна Швеції всього 3 пункта випередила свого найближчого переслідувача-Польщу.Велика Британія посіла третє місце.Ослаблена збірна Росії заняла четверте місце.Кращим гонщиком зустрічі був Швед Фредрік Ліндгрен який набрав 14 пунктів.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 848 | Дата: 18.07.2008 | Коментарі (1)

19 липня в Хорватьському Горічані пройде 2 півфінал Особистого Чемпіонату Світу серед юніорів.В цій гонці візьме участь українець-Андрій Карпов,а також гонщик Рівненських Вепрів-Матей Кус.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 737 | Дата: 17.07.2008 | Коментарі (0)