Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167

Пропонуємо Вашій увазі статистику Гран-прі Челлендж-2008 на довгому треку і матеріал про цю гонку рівненської спортивної газети "Спортивний Ярмарок"

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 840 | Дата: 26.10.2008 | Коментарі (0)

Дем'ян Балінскі став переможцем Фіналу Золотої Шолому,що пройшов у Вроцлаві,Дам’ян набрав 14 пунктів та став першим.На другій позиції Ярослав Хампель з 13 пунктами, а останнє місце на подіумі зайняв Адріан Мієдзінскі з 11 пунктами. Згадана трійка забезпечила собі старт у Гран-Прі 2010 року.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 810 | Дата: 26.10.2008 | Коментарі (0)

Як стало відомо , на Конгресі Міжнародної федерації мотоспорту, який в ці дні проходить в Південній Африці, можуть бути прийняті рішення, що стосуються системи проведення особистого чемпіонату світу по спідвею.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 792 | Дата: 25.10.2008 | Коментарі (0)

Вчора у Валдивостоку було розіграно турнір назвою "Большой Владивосток". Перемогу в турнірі здобув здобув Артем Лагута!Молодий гонщик -  у фінальному заїзді виграв Григорія Лагуту та став перможцем турніру!Третє місце посів Семен Власов.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 843 | Дата: 20.10.2008 | Коментарі (0)

Завершальний етап ГРАН-ПРІ особистого чемпіонату світу з тижневий запізненням все-таки відбувся в Польщі. На треку міста Бидгощ переможцем став Томаш Голлоб, що дозволило йому обійти в боротьбі за третє місце на подіумі Грега Хенкока. А чемпіоном світу став Никі Педерсен, що завоював цей титул втретє в своїй спортивній кар'єрі. Срібна медаль чемпіонату світу Срібна медаль чемпіонату світу дісталася Джейсону Крампу.

Прикрепления: Картинка 1
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 852 | Дата: 19.10.2008 | Коментарі (0)

Вчора в німецькому Дохрен відбувся товариський міжнародний турнір в якому виграла команда Польщі (33 пункти). Друге місце посів колектив-господарь турніру команда Німеччини (29 пунктів.), на останньому ступені подіуму зайняли представники Данії (17 пунктів.), які в додатковому заїзді за 3 місце виграли збірну Голандії.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 792 | Дата: 19.10.2008 | Коментарі (0)

14 жовтня у вівторок пройшов Меморіал Ігора Марка тількі тепер у Червонограді.Перемогу здобув на співвітчизник Андрій Карпов,другий Гжегож Зенгота,третє місце як і у Рівному посів Ілля Бондаренко.Наш Матей Кус без підтримки рівненської публіки тількі 7.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 840 | Дата: 18.10.2008 | Коментарі (1)

Поляк Павел Месонц у дуже напруженій бородьбі виборов перемогу на ІІ Меморіалу Ігоря Марка,що пройшов сьогодні у Рівному.Друге місце посів Матей Кус,який програв перше місце на останьому колі дистанції.Третє місце посів Ілля Бондаренко.Приз переможцю-новенький мотоцикл.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1206 | Дата: 12.10.2008 | Коментарі (4)

Не відбудеться запланований на сьогодні завершальний етап Гран-прі який мав відбутися у Німеччині.Було вирішино,що змагання відбудуться через тиждень (18 жовтня) у Бидгощі.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 765 | Дата: 11.10.2008 | Коментарі (0)

12 жовтня об 15.00 у Рівному має відбутися другий меморіал Ігоря Марка.В змаганнях приймуть участь гонщики з України,Польщі,Латвії,Росії та других країн.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1035 | Дата: 08.10.2008 | Коментарі (4)