Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
  Перемогою Данила Іванова завершився кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату Європи у Львові. У трійку призерів увійшли також Андрій Корольов (Латвія) та Андрій Карпов (Україна).
До числа півфіналістів також ввійшли - Марцін Ремпала та Збігнєв Сухецький (обидва - Польща), Кястас Пуоджукс (Латвія), Володимир Дубінін (Україна) та Роман Іванов (Росія).

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 748 | Дата: 19.05.2009 | Коментарі (0)

null Перемогою Джейсона Крампа закінчився суботній Гран-прі Європи на треку в польському місті Лешно. Австралійський гонщик у фінальному заїзді переміг представника Польщі - Томаша Голлоба. Найнижчу сходинку подіуму зайняв швед Андреас Йонссон. Останнім в фінальному заїзді був гонщик зі США - Грег Хенкок. Переможець першого етапу Гран-Прі, росіянин Еміль Сайфутдінов, вийшов до півфіналу, але пробитися у фінал не зміг - в півфінальному заїзді він був лише четвертим.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 911 | Дата: 19.05.2009 | Коментарі (0)

Двохкратний чемпіон світу серед юніорів , 19 річний росіянин Еміль Сайфутдінов став переможцем першого етапу Гран - Прі , який пройшов в Чехії у місті Прага . Еміль стоворив справжню сенсацію в світі співдею . Після основної серії заїздів Еміль ледве попав в вісімку сильніших та запеспечив собі прохід в наступний тур . Попри на це росіянину вдалось виграти півфінал та чудово провести фінал , у якому йому просто не було рівних .
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 807 | Дата: 01.05.2009 | Коментарі (0)

alt4 квітня пройшов  кваліфікаційний етап до Чемпіоната Європи Серед Юніорів до 19 років . В гонці приймали участь і українці : Кирило Цуканов та Станіслав Огороднік .

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 826 | Дата: 06.04.2009 | Коментарі (1)

4 квітня в німецькому Тетерові пройде кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років. Україна в цій гонці отримала два місця, одне з яких дісталося гонщику "Спідвей-клубу Трофімов" (Рівне) Станіславу Огороднику, а другий гонщику клубу "СКА-Спідвей" (Львів) Кирилу Цуканову.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 782 | Дата: 24.03.2009 | Коментарі (0)

Європейська мотофедерація вже порилюднила офійний Календар UEM  на 2009 рік . В Україні відбудеться Кваліфікаційний раунд до Особистого Чемпіонат Європи у Львові , а також півфівнал Кубку Європейських Чемпіонів у Рівному.

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 1026 | Дата: 13.11.2008 | Коментарі (1)

Вже офіційно стали відомі учасники циклу Гран-Прі 2009 . До основного складу додатуться володярі "дикої карти " - Матей Загар, Скотт Ніколс, Фредрік Лінгрен, а також Еміль Сайфутдінов.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 990 | Дата: 29.10.2008 | Коментарі (3)

Угорський спортсмен Золтан Адорьян здобув перемогу на заключного етапу Кубка МАСЕК,що пройшов в  Дебрецені.Досвідчений спортсмен набравши 15 пунктів став першим, а у загальному заліку 12 . Другий Діно Ковачіч з 14 пунктами (загальний залік - 14 ) . Третє місце посів Кирило Цуканов з 12 пунктами , а у загальному заліку другий !

Категорія: Міжнародні | Переглядів: 926 | Дата: 28.10.2008 | Коментарі (0)

Перемогою Кшиштофа Яблонського і Андрія Кобріна закінчився розіграний в Гданьську парний турнір. На  друге місце  завоювали Каміл Брзозовскі і Марцел Шумко. На третій позиції  Петро Свіст, що їздив сам за двох.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 802 | Дата: 27.10.2008 | Коментарі (0)

Переможцем гонки став вихованець Люблінського спідвею Даніель Єлєневські без жодного програного заїзду (15 пунктів).Друге місце посів Адам Скорніцькі з 13 пунктами,третій Яцек Ремпала з 11 пунктами.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 860 | Дата: 27.10.2008 | Коментарі (0)