Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Нікі Педерсен - переможець ГП Лєшно!!!

Учора в Лєшно пройшов перший етап світової серії Гран-Прі, перемогу у якому здобув данець Нікі Педерсен, другу сходинку п'єдесталу посів поляк Томаш Голоб, третє місце за нашим сусідом з Росії - Емілем Сайфутдіновим.

Не дивлячись на те, що саме Педерсен виграв Гран-Прі, найбільше пунктів здобув  Томаш Голоб (18 очок). Перемогу данець здобув заслужено, у напруженій боротьбі.

Перше Гран-Прі для Артема Лагути узагалі не склалося - п'ять нулів. Чесно кажучи склалось враження, що мотоцикл у росіянина набагато слабший від залізних коней інших учасників. А от другий росіянин - Еміль Сайфутдінов(10 пунктів) справив чудове враження.

Не пішла гонка у Джейсона Крампа. У першій серії заїздів австралієць здобув 5 пунктів, продемонструвавши свою чудову форму. Проте у наступних заїздах Крампі привозив лише нулі.

Відео з гонки(фінальний заїзд):

Ніккі Педерсен, кометарі після гонки:

- Хочу подякувати моїй команді. У мене є хлопці, з якими ми співпрацюємо декілька сезонів, і у нас це відмінно виходить. Багато людей бажали мені успіху в цьому році, так як два останні сезони я виступав жахливо, і мені здавалося, що уже не може бути гірше. У середині гонки мені здалося, що все втрачено. Нові глушники показали, що потрібно приймати правильні рішення під час турніру. Нам це вдалося!

2. Колодзей, Холта, Педерсен, Йонсон
3. Сайфутдінов, Хенкок, Хампель, Бьєре (В)
4. Крамп, Балінські, Ліндбек, А.Лагута
5. Хенкок, Крамп, Холдер, Колодзей
6. Сайфутдінов, Педерсен, Балінські, Голоб (В)
7. Ліндгрен, Йонсон, Хампель, Ліндбек
8. Бьєре, Холта, Харіс, А.Лагута
9. Педерсен, Холдер, Хампель, А.Лагута
10. Голоб, Колодзей Бьєре, Ліндбек
11. Хенкок, Ліндгрен, Холта, Балінські
12. Харіс, Сайфутдінов, Йонсон, Крамп
13. Бьєре, Холдер, Йонсон, Балінські (В)

21. Півфінал I: Хампель, Сайфутдінов, Хенкок, Холта
22. Півфінал II: Голоб, Педерсен, Бьєре, Ліндгрен (В)

23. Фінал: Педерсен, Голоб, Сайфутдінов, Хампель

Переглядів матеріалу: 1252, Коментарів: 4. Матеріал додано: 01.05.2011

Комантарі до матеріалу :
0
4 Kroшка,- SFDOA   (14.05.2011 23:15) [Материал]
Сайфутдінов- СУПЕР. Як він всіх по ближній бере!!!А як лягає на поворотах.!!!!! Того року супер-класно їздив, а цього - ВЗАГАЛІ СУПЕР, СУПЕР, СУПЕРРРРРРРРРРР. Браво Еміль, браво. Третє місце це дуже добре. Я вражена тим, як цього року його майстерність зросла. Можливо, із таким його шаленим бажанням їздити, цього року він буде одним із тих, хто посяде призове місце на п'ядесталі серед найсильніших гонщиків світу???!!!!!!!!!!!!!

1 Roman   (01.05.2011 16:19) [Материал]
У 12 заїзді коли Сайфутдінов обійшов Йонсона, я був в маленькому шоці, прийшлося аплодувати йому. А от коли Колодзей упав у 20 заїзді, то аж душа в пяткі пішла, відразу здалося, що там ну дуже страшне падіння вийшло... Але на повторі виявилося не дуже таким і страшним, але всеодно травму можна було би отримати....