Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Міжнародна Федерація Мотоциклетного спорту ФІМ оголосила офіційний календар спідвейних змагань на 2009 рік.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 941 | Дата: 26.10.2008 | Коментарі (0)

Вчора на треці в Сланах відбувся останній, п'ятий раунд Молодіжного Індивідуального Чемпіонату Чехії. Переміг гонщик "Спідвей Рівне" Матей Кус.Друге місце в загальному заліку посів Хунек Стішауер,третє-Мартін Гаведа.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 887 | Дата: 27.09.2008 | Коментарі (0)

Сьогодні в Октябрському (Росія) було розіграно Меморіал ім. Рината Мардиншина. Це вже четвертий Меморіал пам'яті Мардиншина. Змагання виграв  досвідчений Майстер Росії - Деніс Гізатуллін (на фото). Це  вже його третій виграш в цьому турнірі. Другим був Ренат Гафуров,третій Сергій Даркін.

Категорія: Інші ліги | Переглядів: 905 | Дата: 24.09.2008 | Коментарі (0)

Вчора в Ліберці (Чехія) було розіграно шостий раунд чемпіонату Чехії . Перемогу здобула команда господарів-"Ліберец". Лідер чемпіонату,команда за яку стартував відновлений після травми-Матей Кус-АК Маркета Прага зайняла третє місце.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 795 | Дата: 21.09.2008 | Коментарі (0)

В третьому етапі ,особистого Чемпіонату Чехії ,що проходив в Чеському Ліберці,перемогу здобув Алеш Дримл в активі якого 14 пунктів.Другим був Лукаш Дримл,третім гонщик "Спідвей Рівне"-Матей Кус в якого 12 пунктів.В результаті Чемпіонм став Лукаш Дримл в активі якого 40 пунктів.Другий Алеш Дримл в активі якого 38 пунктів.Третій Любош Томічек-35 пунктів.

Категорія: Інші ліги | Переглядів: 942 | Дата: 27.07.2008 | Коментарі (1)

Гонщик Спідвей-Рівне Матей Кус здобув перемогу на 4 етапі особистого чемпіонату Чехії серед юніорів, що відбувся у чешському місті Мшено. Кус був поза конкуренцією і завершив змагання з 15 очками.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 799 | Дата: 25.07.2008 | Коментарі (0)

У суботу 12 липня чешський легіонер Спідвей-Рівне стартуватиме в ліговій гонці німецької бундесліги за клуб MSC Pfaffenhofen.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 908 | Дата: 09.07.2008 | Коментарі (1)

В суботу 24 травня на нашому мотреці заплановано провести етап чемпіонату України серед юніорів.Ціна квитків 15 гривень.Матч-спаринг "Рівненські Вепри" - "Шахтар" перенесено на інший день.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 1083 | Дата: 20.05.2008 | Коментарі (4)

На новозбудованій трасі з мотокросу, що знаходиться в селі Жадківка Корецького району, пройшли змагання, які можна вважати відродженням цього технічного виду спорту на Рівненщині. Представник обласного центру Максим Росощук зумів посісти друге місце в одному з класів мотоциклів.
Категорія: Інші ліги | Переглядів: 1454 | Дата: 17.05.2008 | Коментарі (0)

У середу в Пардубіцах відбувся другий етап Індивідуального чемпіонату Чехії. Змагання впевнено виграв Лукаш Дримль.

Категорія: Інші ліги | Переглядів: 870 | Дата: 16.05.2008 | Коментарі (1)