Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Сьогодні на треку у Владивостоку відбувся матч Відкритого Командного Чемпіонату Росії між командами Восток та Мега-Лада. Зустріч закінчилась перемогою команди господарів з рахунком 47:43.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 976 | Дата: 26.06.2008 | Коментарі (3)

В найближчий четвер повертається російська ліга. Гонщики змагатимуться в двох матчах - в першому Восток Владивосток прийме Мега-Ладу із Тольятті. У другій зустрічі СК Турбіна Балаково зміряється силами з Салаватом.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 812 | Дата: 25.06.2008 | Коментарі (0)

Ренат Гафуров з комплектом 15 пунктів виграв у другому півфіналі Індивідуального Чемпіонату Росії, який був розіграний  на треку в Салаваті. Представник господарів свій тріумф прикрасив новим рекордом треку вже в інавгураційному старті 65,3 сек.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 836 | Дата: 17.06.2008 | Коментарі (0)

Григорій Лагута, набравши у гонці 14 очок виграв півфінал Особистого чемпіонату Росії на треку в Балаково. З першого раунду можливість поборотись у фіналі здобуває перша вісімка гонщиків.

Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 903 | Дата: 07.06.2008 | Коментарі (1)

5 червня одинадцятикратний чемпіон Росії - Мега Лада, з міста Тольятті, на власному треку обіграла команду "Салават Нефтемаш". Мега-Лада після програшу в Червнограді запросила перевірених гонщиків - Райана Салівана та Ніккі Педерсена. Салават "відповів" тільки одним легіонером - досвідченим Томашом Голобом. В складі Мега-Лади кращим був Еміль Сайфудінов - 13 пунктів. В складі Нефтемаша кращим був Сергій Даркін 11 пунтів. Гонщик Рівненських Вепрів Роман Іванов, котрий представляє кольори Мега-Лади, здобув 6 пунктів, ще один гонщик Вепрів-Ілья Бондаренко приніс в актив своєї команди 6 пунктів.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 889 | Дата: 07.06.2008 | Коментарі (2)

1 червня на треку в Салаваті відбувся ювілейний турнір на честь святкування 60-ліття міста. В цьому турнірі брали участь тільки російські спортсмени. На жаль погода, а саме опади дощу, внесла свої корективи, і тому вдалося розіграти тільки три серії заїздів . Найкраще, до часу зупинки заїздів, на цьому турнірі показав себе Марат Гатіятов - 9 очок .

Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 883 | Дата: 03.06.2008 | Коментарі (2)

Вчора в Балаково (Росія) свій перший матч в російській лізі провели команди СК ТУРБІНА і ВОСТОК .Восток, програючи по ходу зустрічі десять очок, скоротив відставання перед останнім заїздом всього до двох. Але перемога досвідченого Валесека в завершальному старті гарантувала перемогу господарям трека.В складі обох команд змагалися гонщики "Рівненських Вепрів"-Олексій Харченко(Восток)-5 пунктів,Олександр Косолапкін(Турбіна)-1 пункт.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 810 | Дата: 30.05.2008 | Коментарі (0)

Вчора у Національну лігу спідвею з проханням про перенесення виїзної гонки ШАХТАРЯ до Владивостока звернувся президент клубу Андрій Поріцкий. У зв'язку з участю українських спорсменів Андрія Карпова, Ярослава Полюховіча і Олександра Бородая в півфіналі чемпіонату Європи червоноградський клуб попросив про перенесення гонки ВОСТОК-ШАХТАР з 19 червня на 24 липня. Як повідомив Генеральний директор НЛС Андрій Савін, керівництво ВОСТОКУ не стало заперечувати проти перенесення, пішло назустріч українській команді і погодилося із запропонованою датою.

Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 931 | Дата: 28.05.2008 | Коментарі (1)

В Балаково (Росія) 15 травня пройшов турнір присвячеий посвячений завершенню карєри Ф.Калімуліна.Перемогу здобув досвідчений Денис Гізатулін.Гонщики Рівненських Вепрів - Данило Іванов і Ілья Бондаренко зайняли 5 і 12 місце відповідно.
Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 1110 | Дата: 17.05.2008 | Коментарі (0)

Вчора в м.Червнограді пройшов другий раунд Відкритого Чемпіонату Росії в якому зустрічалися Шахтар і Салават .Загальний рахунок зустрічі 37-53 на користь "Шахтаря".

Категорія: РОСІЯ | Переглядів: 975 | Дата: 25.04.2008 | Коментарі (1)