Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Поразка "Каскаду" в Любліні

Буквально декілька хвилин тому завершилась гонка у Любліні, де рівненський "Каскад" на превеликий жаль поступився місцевому клубу КМЖ "Люблін" з рахунком 47:43. Спортсмени нашого клубу мужньо боролися, і до перемоги не вистачило зовсім трохи!

На жаль у вчорашній гонці травмувались два каскадівця : Олександр Бородай та Пьотр Свіст, і не змогли допомогти нашому клубу здобуттям важливих пунктів у сьогоднішній напруженій гонці. Щодо травм - в Бородая зламана нога, строк відновлення чотири неділі; у тренера нашого клубу за попереднім діагнозом зламана ключиця.

Гонка проходила доволі у рівній боротьбі. До тринадцятого заїзду "Каскад" не виграв жодного старту, і програвав з рахунком 39-33. Але у тринадцятому заїзді Бужа та Ремпала перервали цю без виграшну серію, тим самим відновивши шанс на перемогу нашого клубу, зменшивши відрив від суперників двох пунктів (40-38). Чотирнадцятий заїзд завершився нічиєю, і рахунок перед фінальним заїздом 43-41 на користь польської команди. Відповідно у п’ятнадцятому заїзді вирішувалася доля гонки. На жаль нашим гонщикам у ньому не вдалося перемогти... Таким чином фінальний рахунок зустрічі - 47:43.

Цілком непоганий результат, якщо подивитися на склад нашої команди. Цілком можливо, що якби стартував Олександр Бородай та Пьотр Свіст рахунок гонки був інший...

Чудову їзду продемонстрував легіонер "Каскаду" - Станіслав Бужа, котрий здобув 16 пунктів до скрабниці нашої команди. Серед команди господарів класно провів сьогоднішню гонку Тайрон Проктор, який набрав 14 пунктів.