Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167

Дуже важлива  зустріч відбудеться в четвер в  нашому місті,у якому Вепри прийматимуть Мішокльц. Хочемо нагадати що перший матч закінчився з рахунком 65-25.

Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 865 | Дата: 24.09.2008 | Коментарі (0)

До останього заїзді йшла бородьба у  фіналі Командного Чемпіонату світу серед юніорів, лише з відривом в 1 пкт. трійка лідерів розподілили місця: Польща - 40, Данія - 39, Швеція - 38.Четверте місце посіла збірна Австралії з 32 пунктами.Кращими гонщиками зустрічі були Патрік Хуагаард (DAN) та Кріс Холдер (AVL) обоє по 16 пунктів.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 742 | Дата: 23.09.2008 | Коментарі (0)

25 вересня в четверг в рамках 4 раунда плей-оффа другої польської ліги відбудеться перенесений матч між Спідвей Рівне-Спідвей Мішкольц.Маріуш Франкув-єдиний поляк заявлений в нашому складі.За попередньою інформацією не приїде в Рівне Збігнєв Червінські та Рафал Шомбєрські.Отже,з таким складом рівненській команді виграти буде буже важко,просто нереально.

Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 927 | Дата: 23.09.2008 | Коментарі (1)

Локомотив Даугавпілс виграв у себе удома у аутсайдера чемпіонату Колеяж Равіч, з підсумковим рахунком 61-29. Результат міг бути ще більш розгромним,але тренер Локомотиву Микола Кокін, дав проїхати всім гонщикам по 4 заїзди. У Локомотиві троє гонщиків привезли комплекти – Максим Богданов – 12 очок в 4 заїздах, у Григорія Лагути і Андрія Корольова по 11 очок і 1 бонусу.Кращим гонщиком в Равічі став Ронні Жамрозі – 9 очок і 1 бонус в п'яти заїздах.

Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 813 | Дата: 22.09.2008 | Коментарі (0)

Матч між Стартом Гнєзно та Орлом Лодзь був відмінений і перенесений на невизначену дату.Причиною відменення матчу став дощ який привів доріжку в жахливий стан.Отже сьогодні матчів в другій лізі не відбудеться,оскількі матч між Спідвей Рівне-Спідвей Мішкольц також перенесено на 25 вересня.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 797 | Дата: 21.09.2008 | Коментарі (0)

У фіналі Чемпіонату Європи серед пар розіграному в австрійському місті Натчбах, збірна Польщі здобула золоту медаль!Срібну медаль здобула збірна Чехії,бронзову-Росія.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 811 | Дата: 21.09.2008 | Коментарі (0)

В найближчу неділю (21 вересня) в рамках 4 раунд плей-офф зустрінуться команди Ожел Лодзь та Старт Гнєзно.Хочемо нагадати ,що зустріч між Гнєзном та Лодзьом 7 вересня занінчилася з рахунком 45-45.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 775 | Дата: 20.09.2008 | Коментарі (0)

Головна Комісія Спорту Спорту за пропозицією клубів з Рівного і Мішколца змінила датуу зустрічі за згодою обох колективів. Згідно домовленості обох команд матч на перененесений на 25 вересня (четвер).
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 834 | Дата: 20.09.2008 | Коментарі (0)

З серйозної порказки в 40 пунктів закінчилася виїзна гонка нашої команди Спідвей Рівне проти угорської команди Спідвей Мішкольц.Рівненська команда без бородьби відала перемогу команди з Угорщини.Кращим в складі Спідвей Мішкольц був Томаш Ремпала у якого 14 пкт.Кращим в складі Рівнян був Маріуш Франкув-10 пкт.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 920 | Дата: 07.09.2008 | Коментарі (3)

Також вже зявилися склади команд на гонку між лідером та аутсайдером плей-оффа.Пропонуємо вашій увазі склади команд.
Категорія: ПОЛЬЩА | Переглядів: 779 | Дата: 06.09.2008 | Коментарі (0)