Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
У неймовірно напруженій боротьбі пройшов другий півфінал змагань Speedway World Cup у Англійському місті Кінгс Лін. Перемогу у гонці святкували господарі треку набравши 51 пункт. Друге місце посіла збірна Австралії з 48 пунктами. Третє місце у збірної Швеції.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 601 | Дата: 27.07.2010 | Коментарі (0)

Нещодавно у польському місті Горжув пройшов перший півфінал SWC, перемогу у якому здобула збірна Польщі! Друге місце посіла збірна Данії, на третьому - Росія. Останнє, четверте місце посіла збірна з Чехії.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 630 | Дата: 26.07.2010 | Коментарі (0)

Вчора у Гданську пройшов перший фінал Чемпіонату Світу серед юніорів, у якому перемогу здобув латвієць Максим Богданов. Проте, було розіграно лише 3 серії заїздів. Довести до кінця гонку завадив дощ.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 655 | Дата: 18.07.2010 | Коментарі (0)

Зовсім нещодавно у Рівному закінчився півфінал Європи серед пар, перемогу у якому здобула пара з ЛАТВІЇ у додатковому заїзді проти УКРАЇНИ. Третє місце здобула пара з РОСІЇ.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 759 | Дата: 17.07.2010 | Коментарі (4)

Сьогодні, 17 липня, у Рівному пройде Чемпіонат Європи серед пар. Початок 16:00. Ціна білетів : дорослий - 50 грн., дитячий - 10 грн.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 644 | Дата: 17.07.2010 | Коментарі (0)

17 липня у Рівному пройде півфінал чемпіонату Європи серед пар. У гонці приймуть участь спортсмени із Латвії, Росії, України, Норвегії, Австрії та Румунії. Україну на змаганнях представлять : Андрій Карпов та Олександр Бородай.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 768 | Дата: 04.07.2010 | Коментарі (0)

Андрій Карпов став переможцем кваліфікаційного раунду до Чемпіонату Європи, що пройшов у Львові! Українець виграв усі свої заїди, набравши 15 пунктів. Друге місце посів росіянин Сергій Даркін з 12 пунктами, третій латвієць Кястас Поуджукс.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 738 | Дата: 29.06.2010 | Коментарі (0)

Третій кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату Європи, що відбудеться 26-го червня о 16-00. У змаганнях візьмуть участь представники восьми країн: Болгарії, Італії, Латвії, Росії, Словаччини, Словеніїї,  Чехії та України.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 717 | Дата: 24.06.2010 | Коментарі (0)

Вчора у Торуні пройшов черговий етап Гран-Прі 2010, подіум якого вийшов виключно польський. Перше місце виборов Томаш Голоб, котрий виграв усі свої заїзди, другий Руне Холта, третій Ярослав Хампель.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 868 | Дата: 20.06.2010 | Коментарі (0)

Окрім відбіркового раунда в Балаково пройшли ще й змагання в Ф'єльстеді (Данія), Теренцано (Італія) , Мішкольц (Угорщина) та у Горічані (Хорватія). Пропонуємо вашій увазі результати змагань.
Категорія: Міжнародні | Переглядів: 782 | Дата: 13.06.2010 | Коментарі (0)