Привіт, простий прохожий або спідвейний фанат! Повідомимо - сьогодні: 27.02.2024 , годин в Рівному : 6

Попередній матч у Рівному :
2 травня : Командний кубок світу, юніори;
Результат матчу

Наступний матч у Рівному :
22 травня : "Каскад" - "Кольяж Ополе"
Склади команд | Онлайн гонки

Попередній матч "Каскаду" :
8 травня : "Островія" - "Каскад";
Результат гонки
Статистика сайту
На сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Погода у Рівному

Погода в Ровно

Пошук на сайті

Ваш профіль
Для перегляду профілю необхідно авторизуватися на сайті
Логін:
Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?


Відповіли: 167
Марек Червінський - "Надіємось на краще"

Популярний "Салатка" знаходиться вже в Польщі в одній з лікарень, де проходить подальше лікування. - Я не хотів би, для його добра, розказувати в якому госпіталі він перебуває. Це без сумніву процес тривалого лікування, але брат швидко прогресує. Мабуть вже після закінчення прийому ліків потребуватиме трохи реабілітації чи чогось в цьому плані. Я думаю, що він незабаром повернеться до дому - говорить брат Марек.

Збігнєв Червінский, на протязі свого перебування в медичній установі в Рівному, міг розраховувати на допомогу і підтримку прихильних людей. - Медицина є без сумніву трохи гіршою порівняно з Польщею. Лікарня, що правда, була безкоштовною, але лікарів оплачував я з власної кишені. Було багато осіб, які нам допомагали. Була залучена пані перекладач, яка дуже нам допомогла, а також одна особа, яка хоче залишитися анонімною.Трохи дивними залишаються висловлювання президента клубу Володимира Жуковського, який твердив, що гроші на лікування мого брата ідуть з бюджету клубу. Правда є трохи іншою - клуб не виплачував своїх коштів на лікування. Володимир Жуковський трохи не чесно повівся щодо Збишка. Ми хіба могли розраховувати на підтримку інших двох членів правління клубу - пояснює Марек Червінський.

Чи після такого падіння і процесу лікування Збігнєв Червінский зможе з'явитися на треку і радувати уболівальників своїми виступами? - Брат вже сумує за треком і очікує наступних змагань. Я думаю, що він швидко повернеться і буде в такій формі, яку показував в кінці цього сезону. Будемо надіятись на краще - завершує розмову Марек Червінський.

Інтерв`ю порталу SportoweFakty.pl надав Марек Червінський, брат гонщика. 

Переглядів матеріалу: 1155, Коментарів: 0. Матеріал додано: 07.11.2008
Додати коментар :