Денис Гізатулін-другий рік піряд ЧЕМПІОН РОСІЇ !
У суботу в Октябрьському було розіграно фінал Індивідуального Чемпіонату Росії. Як і в 2007 році тріумфував гонщик СК Турбіни Балаково - Деніс Гізатуллін, який в п'яти заїздах зібрав 13 пунктів.У додатковому заїзді за срібну медаль Еміль Сайфутдінов подолав Григорія Лагуту.
В змаганнях брали участь три гонщика команди "Спідвей Рівне" це Ілля Бондаренко,Олексій Гузаєв і Роман Іванов які зайняли 11,13 та 16 місця відповідно.
Результати:
1. Denis Gizatullin (SK Turbina Bałakowo) (3,3,1,3,3) 13
2. Emil Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (3,2,3,2,2) 12+3
3. Grigorij Laguta (Wosto Władywostokk) (3,3,d,3,3) 12+2
4. Renat Gafurov (Saławat Saławat) (2,1,2,3,3) 11
5. Denis Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (1,3,2,2,2) 10
6. Roman Povazhny (SK Turbina Bałakowo) (2,3,0,1,2) 8
7. Danił Iwanow (Mega Łada Togliatti) (0,2,3,1,1) 7
8. Siergiej Darkin (Saławat Saławat) (3,2,0,1,1) 7
9. Sergiej Kuzin (SK Turbina Bałakowo) (0,0,3,3,u) 6
10. Artiom Wodjakow (SK Turbina Bałakowo) (0,2,1,w,3) 6
11. Ilia Bondarenko (Mega Łada Togliatti) (1,1,0,2,2) 6
12. Marat Gatiatow (SK Turbina Bałakowo) (1,1,3,0,w) 5
13. Aleksiej Guzajew (STMK Turbina Bałakowo) (2,1,2,u,u/-) 5
14. Aleksiej Charczenko (Wostok Władywostok) (1,0,1,2,1) 5
15. Wiktor Gołubowskij (Saławat Saławat) (2,0,1,1,0) 4
16. Roman Iwanow (Mega Łada Togliatti) (2) 2
17. Roman Kantiukow (Saławat Saławat) (1) 1
18. Jewgienij Gomozow (Mega Łada Togliatti) (0,0,w,0,0) 0
Позаїдно:
1. Gizatullin, Gołubowskij, Gatiatow, Wodjakow
2. Darkin, Gafurov, D.Saifutdinov, Gomozow
3. E.Saifutdinov, Guzajew, Charczenko, Kuzin
4. Laguta, Povazhny, Bondarenko, D.Iwanow
5. Gizatullin, Darkin, Bondarenko, Charczenko
6. Povazhny, E.Saifutdinov, Gafurov, Gołubowskij
7. D.Saifutdinov, D.Iwanow, Gatiatow, Kuzin
8. Laguta, Wodjakow, Guazjew, Gomozow
9. Kuzin, Gafurov, Gizatullin, Laguta (d/start)
10. D.Iwanow, Guzajew, Gołubowskij, Darkin
11. Gatiatow, R.Iwanow, Charczenko, Povazhny (Gomozow - w/2min)
12. E.Saifutdinov, D.Saifutdinov, Wodjakow, Bondarenko
13. Gizatullin, D.Saifutdinov, Povazhny, Guzajew (u)
14. Kuzin, Bondarenko, Gołubowskij, Gomozow
15. Laguta, E.Saifutdinov, Darkin, Gatiatow
16. Gafurov, Charczenko, D.Iwanow, Wodjakow (u/w)
17. Gizatullin, E.Saifutdinov, D.Iwanow, Gomozow
18. Laguta, D.Saifutdinov, Charczenko, Gołubowskij
19. Gafurov, Bondarenko, Kantiukow (Guzajew (u/ns), Gatiatow (u/w)
20. Wodjakow, Povazhny, Darkin, Kuzin (u)
Додатковий заїзд за 2 місце:
21. E.Saifutdinov, Laguta
1. Denis Gizatullin (SK Turbina Bałakowo) (3,3,1,3,3) 13
2. Emil Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (3,2,3,2,2) 12+3
3. Grigorij Laguta (Wosto Władywostokk) (3,3,d,3,3) 12+2
4. Renat Gafurov (Saławat Saławat) (2,1,2,3,3) 11
5. Denis Saifutdinov (Mega Łada Togliatti) (1,3,2,2,2) 10
6. Roman Povazhny (SK Turbina Bałakowo) (2,3,0,1,2) 8
7. Danił Iwanow (Mega Łada Togliatti) (0,2,3,1,1) 7
8. Siergiej Darkin (Saławat Saławat) (3,2,0,1,1) 7
9. Sergiej Kuzin (SK Turbina Bałakowo) (0,0,3,3,u) 6
10. Artiom Wodjakow (SK Turbina Bałakowo) (0,2,1,w,3) 6
11. Ilia Bondarenko (Mega Łada Togliatti) (1,1,0,2,2) 6
12. Marat Gatiatow (SK Turbina Bałakowo) (1,1,3,0,w) 5
13. Aleksiej Guzajew (STMK Turbina Bałakowo) (2,1,2,u,u/-) 5
14. Aleksiej Charczenko (Wostok Władywostok) (1,0,1,2,1) 5
15. Wiktor Gołubowskij (Saławat Saławat) (2,0,1,1,0) 4
16. Roman Iwanow (Mega Łada Togliatti) (2) 2
17. Roman Kantiukow (Saławat Saławat) (1) 1
18. Jewgienij Gomozow (Mega Łada Togliatti) (0,0,w,0,0) 0
Позаїдно:
1. Gizatullin, Gołubowskij, Gatiatow, Wodjakow
2. Darkin, Gafurov, D.Saifutdinov, Gomozow
3. E.Saifutdinov, Guzajew, Charczenko, Kuzin
4. Laguta, Povazhny, Bondarenko, D.Iwanow
5. Gizatullin, Darkin, Bondarenko, Charczenko
6. Povazhny, E.Saifutdinov, Gafurov, Gołubowskij
7. D.Saifutdinov, D.Iwanow, Gatiatow, Kuzin
8. Laguta, Wodjakow, Guazjew, Gomozow
9. Kuzin, Gafurov, Gizatullin, Laguta (d/start)
10. D.Iwanow, Guzajew, Gołubowskij, Darkin
11. Gatiatow, R.Iwanow, Charczenko, Povazhny (Gomozow - w/2min)
12. E.Saifutdinov, D.Saifutdinov, Wodjakow, Bondarenko
13. Gizatullin, D.Saifutdinov, Povazhny, Guzajew (u)
14. Kuzin, Bondarenko, Gołubowskij, Gomozow
15. Laguta, E.Saifutdinov, Darkin, Gatiatow
16. Gafurov, Charczenko, D.Iwanow, Wodjakow (u/w)
17. Gizatullin, E.Saifutdinov, D.Iwanow, Gomozow
18. Laguta, D.Saifutdinov, Charczenko, Gołubowskij
19. Gafurov, Bondarenko, Kantiukow (Guzajew (u/ns), Gatiatow (u/w)
20. Wodjakow, Povazhny, Darkin, Kuzin (u)
Додатковий заїзд за 2 місце:
21. E.Saifutdinov, Laguta
sportowefakty.pl
Переглядів матеріалу: 843, Коментарів: 0. Матеріал додано: 16.08.2008
Додати коментар :