Привіт, простий прохожий або спідвейний фанат! Повідомимо - сьогодні: 19.05.2024 , годин в Рівному : 23

Попередній матч у Рівному :
2 травня : Командний кубок світу, юніори;
Результат матчу

Наступний матч у Рівному :
22 травня : "Каскад" - "Кольяж Ополе"
Склади команд | Онлайн гонки

Попередній матч "Каскаду" :
8 травня : "Островія" - "Каскад";
Результат гонки
Статистика сайту
На сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Погода у Рівному

Погода в Ровно

Пошук на сайті

Ваш профіль
Для перегляду профілю необхідно авторизуватися на сайті
Логін:
Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?


Відповіли: 167
Півфінал ВЧРЮ

Завершився другий півфінал особистого чемпіонету Росії серед юніорів що пройшов в Октябрському. Впевнену перемогу здобув балаковський гонщик Артем Водяков, гонщик команди Спідвей-Рівне Олександр Косолапкін був другим.
Результати:

1.А.Водяков(Балаково) - [3,3,3,3,3] = 15
2.А.Косолапкін(Балаково) -[3,2,3,3,3] = 14
3.І.Кононов(Салават) -[3,1,2,3,3] = 12
4.Д.Носов(Балаково) - [3,0,1,3,3] = 10
5.А.Кудряшов(Балаково) - [1,3,3,1,2]= 10
6.Д.Алексєєв(Салават) - [1,3,2,2,1] = 9
7.Н.Парфенов(Октябрьский) -[2,2,2,2,1] = 9
8.А.Щепін(Салават) - [2,2,3,1,0] = 8
-----------------------------------------------------------
9.Т.Гаріфуллін(Октябрьский) -[2,сх,1,2,2] = 7
-----------------------------------------------------------
10.В.Савельєв(Салават) - [2,1,0,2,0]= 5
11.А.Кочєтов(Новосибирск) - [п.и,2,ф,1,2]= 5
12.В.Бєлоусов(К-Уральский) - [1,1,1,0,2] = 5
13.В.Бородулін(Балаково) -[1,3,0,0,0] = 4
14.Р.Нігматуллін(Октябрьский) -[иск,иск,2,1,1] = 4
15.Д.Тіхонов(К-Уральский) -[0,0,1,0,1] = 2
16.В.Шуневич(Октябрьский) - [0,1,0,0,0]= 1

17.Е.Таушканов(К-Уральский) - [0,-,-,-,-]= 0
18.Н.Лазарєв(Салават) - [-,-,0,-,-]= 0

Позаїздно:

1.Д.Носов, В.Савельев, В.Белоусов, Е.Таушканов
2.А.Водяков, Т.Гарифуллин, В.Бородулин, В.Шуневич
3.И.Кононов, Н.Парфенов, Д.Алексеев, Д.Тихонов
4.А.Косолапкин, А.Щепин, .А.Кудряшов, А.Кочетов-п.и
5.Д.Алексеев, А.Кочетов, В.Белоусов, Т.Гарифуллин-сх
6.В.Бородулин, А.Щепин, В.Савельев, Д.Тихонов
7.А.Водяков, А.Косолапкин, И.Кононов, Д.Носов
8.А.Кудряшов, Н.Парфенов, В.Шуневич, Р.Нигматуллин - иск
9.А.Кудряшов, И.Кононов, В.Белоусов, В.Бородулин
10.А.Косолапкин, Н.Парфенов, Т.Гарифуллин, В.Савельев
11.А.Щепин, Д.Алексеев, Д.Носов, В.Шуневич
12.А.Водяков, Р.Нигматуллин, Д.Тихонов, Н.Лазарев
13.А.Водяков, Н.Парфенов, А.Щепин, В.Белоусов
14.И.Кононов, В.Савельев, А.Кочетов, В.Шуневич
15.Д.Носов, Т.Гарифуллин, А.Кудряшов, Д.Тихонов
16.А.Косолапкин, Д.Алексеев, Р.Нигматуллин, В.Бородулин
17.А.Косолапкин, В.Белоусов, Д.Тихонов, В.Шуневич
18.А.Водяков, А.Кудряшов, Д.Алексеев, В.Савельев
19.Д.Носов, А.Кочетов, Н.Парфенов, В.Бородулин
20.И.Кононов, Т.Гарифуллин, Р.Нигматуллин, А.Щепин

В резултаті в ВЧРЮ пройшли:

1. Артем Лагута (Владивосток)
2. Василій Панхай (Владивосток)
3. Вячеслав Казачук (Владивосток)
4. Михайло Скачко (Владивосток)
5. Еміль Сайфутдінов (Тольятти)
6. Сергій Сигрішев (Тольятти)
7. Сергей Карачінцев (Тольятти)
8. Артем Водяков (Балаково)
9. Олександр Косолапкін (Балаково)
10. Олексей Ізотов (Балаково)
11. Денис Носов (Балаково)
12. Андрій Кудряшов (Балаково)
13. Ігорь Кононов (Салават)
14. Артем Щепін (Салават)
15. Денис Алексєєв (Салават)
16. Микита Парфенов (Октябрьский)
Запасні:

17. Михайло Кремер (Владивосток)
18. Тимур Гаріфуллін (Октябрьский)

Фінал відбудеться 14 серпня в Тольтті.

Переглядів матеріалу: 808, Коментарів: 0. Матеріал додано: 10.07.2008




Додати коментар :