Привіт, простий прохожий або спідвейний фанат! Повідомимо - сьогодні: 19.05.2024 , годин в Рівному : 23

Попередній матч у Рівному :
2 травня : Командний кубок світу, юніори;
Результат матчу

Наступний матч у Рівному :
22 травня : "Каскад" - "Кольяж Ополе"
Склади команд | Онлайн гонки

Попередній матч "Каскаду" :
8 травня : "Островія" - "Каскад";
Результат гонки
Статистика сайту
На сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Погода у Рівному

Погода в Ровно

Пошук на сайті

Ваш профіль
Для перегляду профілю необхідно авторизуватися на сайті
Логін:
Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?


Відповіли: 167
Лагута переміг,залишивши позаду Сайфудінова !

Перший півфінал індивідуального чемпіонату Росії серед юніорів розіграний в суботу у Владивосоці  закінчився впевною перемогою Артема Лагути (на фото) котрий представляє кольори ВОСТОКА Владивосток. Фаворит змагань Еміль Сайфутдінов,гонщик Мега-лада Тольятті зайняв друге місце. Третім був Василь Панцхай – Восток Владивосток.Гонщик Рівненськихз Вепрів Олексій Ізотов набрав 9 пунктів ,і зайняв 7 місце.
 
Також до фіналу пройшли такі спортсмени :
В'ячеслав Казачук, Михайло Скачко, Сергій Сигришев, Олексій Ізотов,Сергій Карачінцев,
Резервний спортсмен-Михайло Кремер.
 
Результати :
1. (3) Артем Лагута - Восток (3,3,3,3,3) 15
2. (10) Еміль Сайфутдінов - Мега-Лада (3,3,3,2,3) 14
3. (8) Василь Панхай - Восток (3,3,2,3,2) 13
4. (1) В'ячеслав Казачук - Восток (2,3,3,3,1) 12
5. (4) Михайло Скачко - Восток (1,1,2,3,3) 10
6. (12) Сергій Сигришев - Мега-Лада (2,2,3,2,дефект) 9
7. (13) Олексій Ізотов - СТМК Турбіна (2,2,1,2,2) 9
8. (14) Сергій Карачінцев - Мега-Лада (3,2,1,1,1) 8 3
------------------------------------------------------------------
9. (5) Михайло Кремер - Восток (2,1,2,1,2) 8 +w
------------------------------------------------------------------
10. (9) Володимир Рязанцев - Восток (1,u/w,0,2,3) 6
11. (6) Евген Сидорін - Мега-Лада (u/w,1,2,u/w,1) 4
12. (2) Роман Захаров - СТМК Турбіна (0,0,1,2,1) 4
13. (11) Денис Циганков - СТМК Турбіна (0,2,0,0,0) 2
14. (16) Денис Інюшев - СТМК Турбіна (0,дефект,1,0,1) 2
15. (15) Микита Куранов - Восток (1,u/w,u/w, -, -) 1
16. (7) Олександр Максаков - СТМК Турбіна (1,u,0,0,u) 1
17. (17) Олександр Маринюк - Восток (-,w,--,1,-) 1
18. (18) В'ячеслав Тюлькін – Восток (-, -, --,0) 0
Позаїздно :
1. Łaguta, Kazaczuk, Skaczko, Zacharow.
2. Panchaj,Kremer, Maksakow, Sidorin(u/w).
3. Sajfutdinov, Sygryszew, Riazancew, Cygankow.
4. Karaczincew, Izotow, Kuranow, Injuszew.
5. Kazaczuk, Izotow, Kremer, Riazancew(u/w)
6. Sajfutdinov, Karaczincew, Sidorin, Zacharow.
7. Łaguta, Cygankow, Kuranow(u/w), Maksakow(u)
8. Panchaj, Sygryszew, Skaczko, Injuszew(d).
9. Kazaczuk, Sidorin, Injuszew, Cygankow.
10. Sygryszew, Kremer, Zacharow, Kuranow(u/w)
11. Łaguta, Panchaj, Karczincew, Riazancew.
12.Sajfutdinov, Skaczko, Izotow, Maksakow.
13. Kazaczuk, Sygryszew, Karaczincew, Maksakow.
14. Panchaj, Izotow, Zacharow, Cygankow.
15. Łaguta, Sajfutdinov, Kremer, Injuszew.
16. Skaczko, Riazancew, Mariniuk, Sidorin(u/w)
17. Sajfutdinov, Panchaj, Kazaczuk, Tjulkin.
18. Riazancew, Zacharow, Injuszew, Maksakow(u)
19. Łaguta, Izotow, Sidorin, Sygryszew(d)
20. Skaczko, Kremer, Karaczincew, Cygankow.
Заїзд за 8 місце :
21. Karaczincew, Kremer(w)
 
                                                                                                               espeedway.pl
Переглядів матеріалу: 831, Коментарів: 0. Матеріал додано: 01.07.2008




Додати коментар :