Привіт, простий прохожий або спідвейний фанат! Повідомимо - сьогодні: 27.02.2024 , годин в Рівному : 4

Попередній матч у Рівному :
2 травня : Командний кубок світу, юніори;
Результат матчу

Наступний матч у Рівному :
22 травня : "Каскад" - "Кольяж Ополе"
Склади команд | Онлайн гонки

Попередній матч "Каскаду" :
8 травня : "Островія" - "Каскад";
Результат гонки
Статистика сайту
На сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Погода у Рівному

Погода в Ровно

Пошук на сайті

Ваш профіль
Для перегляду профілю необхідно авторизуватися на сайті
Логін:
Пароль:
Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?


Відповіли: 167
Результати піф-фіналу ОЧЄ

В Балаково(Росія) вчора проходив перший півфінал Особистого Чемпіонату Європи серед юніорів.Україну на цих загання предсталяли Станіслав Огороднік і Андрій Кобрин.Обоє достойних результатів не показали.Впевнену перемогу даному етапі здобув Артем Лагута - 14 пунктів.Другим був "спідвейний вундеркінд"-Артем Водяков який в додатковому заїзді виграв це місце у Кевіна Вольберта.
 
Результати :
 
 
1. (8) Артем Лагута (Росія) (3 3 3 3 2) 14
2. (15) Артем Водяков (Росія) (3 1 3 3 3) 13+3
3. (16) Кевін Вольберт (Німечина) (2 2 3 3 3) 13+2
4. (9) Борис Мітурськи (Польща) (3 3 2 2 2) 12
5. (13) Денис Носов (Росія) (1 2 2 2 3) 10
6. (7) Максим Богданов (Латвія) (А 3 3 3 ПИ) 9
7. (2) Євген Сидорін (Росія) (3 3 0 1 1) 8
8. (5) Андрій Кудряшов (Росія) (1 1 2 0 3) 7
9. (6) Ян Голуб (Чехія) (2 2 2 0 1) 7
10. (4) Михайло Лопачевскі (ПольЩа) (2 1 1 1 2) 7
11. (3) Олег Бесчастнов (Росія) (1 2 1 2 ПИ) 6
12. (12) Сергій Карачінцев (Росія) (2 0 1 С 2) 5
13. (1) Михайло Дудек (Чехія) (0 0 1 2 0) 3
14. (14) Максим Лобзенко (Росія) (0 1 0 ПИ 1) 2
15. (10) Андрей Кобрін (Україна) (Ф 0 0 1 1) 2
16. (11) Станіслав Огородник (Україна) (1 0 0 0 0) 1
17. (18) Константин Білов (Росія) не стартував
Позаїздно:
1. Сидорин, Лопачевски, Бесчастнов, Дудек.
2. Лагута, Голуб, Кудряшов, Богданов-А.
3. Митурски, Карачинцев, Огородник, Кобрин-Ф.
4. Водяков, Волберт, Носов, Лобзенко.
5. Митурски, Носов, Кудряшов, Дудек.
6. Сидорин, Голуб, Лобзенко, Кобрин.
7. Богданов, Бесчастнов, Водяков, Огородник.
8. Лагута, Волберт, Лопачевски, Карачинцев.
9. Волберт, Голуб, Дудек, Огородник.
10. Водяков, Кудряшов, Карачинцев, Сидорин.
11. Лагута, Митурски, Бесчастнов, Лобзенко.
12. Богданов, Носов, Лопачевски, Кобрин.
13. Богданов, Дудек, Карачинцев-С, Лобзенко-ПИ.
14. Лагута, Носов, Сидорин, Огородник.
15. Волберт, Бесчастнов, Кобрин, Кудряшов.
16. Водяков, Митурски, Лопачевски, Голуб.
17. Водяков, Лагута, Кобрин, Дудек.
18. Волберт, Митурски, Сидорин, Богданов-ПИ.
19. Носов, Карачинцев, Голуб, Бесчастнов-ПИ.
20. Кудряшов, Лопачевски, Лобзенко, Огородник.
21(заїзд за друге місце). Водяков, Волберт.
 
 
                                                                                                                                         irgiz.narod.ru
 
Переглядів матеріалу: 947, Коментарів: 0. Матеріал додано: 10.05.2008




Додати коментар :