Опитування

Чи має "Каскад" шанси на вихід у I ПЛ лігу?

Відповіли: 167
Коментарі до заїздів Ополе-Рівне

Те, що Рівненська команда програє в виїздному матчі 1 туру, нікому не було секретом, але що гонка буде досить напруженою ніхто не гадав.
1 заїзд (в пл - юніорський) закінчився рахунком 3-3 першим вирвався зі старту Maciej Michaluk, а останнім Matej Kus, так і закінчився заїзд 3-3
2 заїзд в цьому заїзді мав свій дебют Томічек, але із-за поганого почуття на шляху до Ополє він не зміг добре стартувати і в підсумку 2 пункити, але зате Рівненські легіонери взяли 4 пункти, першим приїхав Франкув і третім Кус. Багато хто критикує керівників за те, що 2 заїзди підряд їздив Чех, можливо це і далось в знаки в подальшій їзді.
3 заїзд:Кирил Філінов зійшов, Колодій приїхав передостаннім, в підсумку 5-1
4 заїзд:3-3
5 заїзд :Франкув знову показав блискавичний старт і з великим розривом приїжає на фініш першим, але Міхалик не зміг йому допомогти і в підсумку лише  3-3 Загальний рахунок 16:14
6 заїзд:Був досить цікавим. Старт виграв Філінов, але Данець Brian Lyngso з 3 позиції обійшов гонщиків і став першим, але на цьому неприємності не закінчились, Колодій виїхав двома колесами за білу лінію і його виключили іззаїзду, і рахунок 4:2 заганльний 20:16
7заїзд:5:1 не в нашу користь, зі старту гонщики з Ополє поїхали і так до фінішу.
8заїзд в ньому приймали участь Brian Lyngso, Matej Kus, Peter Kildemand,Mariusz Franków. І знову Фарнкув вилетів як з гармати зі старту другим поїхав Кус, але в кінці як і в 6 заїзді Lyngso обійшов в боротьбі Куса і цим завоював 2 пункти команді.
9 заїзд:Томічек настроївся на гонку налаштував свій мотор під доріжку і завоював 3 пункти, Нігматзянов і Філінов в підсумку лише 3 і 4
10 заїзд: Зі старту вирвався Чеховіч, за ним Нігматзянов з Juha Hautamaeki довго ьоролись в дуелях але виграв цю дуель Нігматзянов, а Міхалик приїхав останнім в заїзді 4-2, загальний рахунок 36:24
 Рахунок сягнув більше  8 пунктів, а саме 12 і керівництво клубу вирішує випустити джокера Ним стає Франкув
11 заїзд:Франкув знову виграє старт і в якості джокера привозить 6 пунктів,Томічек всіляко атакував Філінова але він мужньо відбивав їх і приїхав 2. Загальний рахунок в заїзді 8-1
12 заїзд:Перша поразка в гонці Франкува, напевно сказалось тим що в попередньому заїзді втомився, адже був надією команди, джокером. 4-2 В гонці 41:34
13 заїзд:  5-1 не в нашу користь
14 заїзд: Філінов,Павлічек,Кус,Томічек чудовий заїзд Рівненьської команди 1-5
15 заїзд: Адам Чехович,Франкув,Бріян Лунгсо,Ленар Нігматзянов 4:2. Чеховіч блискавично стартував і весь заїзд їхав першим Франкув стабільно їхав другим, а Нігматзянов останнім.
Як в загальному Рівненський клуб зробив все можливе і не можливе, це була 1 гонка в сезоні, хоч програли, але всетаки боролись. Якщо говорити про Польський клуб, керівництво його було не взахваті від Томічека, адже він один із самих сильних гонщиків в команді,